İptal – İade Politikası

1200 Derece Cam Atölyesi / İptal – İade Politikası 

Fikrinizi değiştirebilirsiniz. Buna saygı duyuyoruz!

Sipariş İptali

Siparişiniz kargoya verilmeden önce iptal etmeniz mümkün. info@1200derece.com adresine e-posta göndermeniz yeterli. Eğer sipariş yola çıktıysa iade edebilirsiniz.

Sipariş İadesi

Aldığınız ürünlerden herhangi bir sebeple memnun kalmazsanız 14 gün içinde iade edebilir, para iadesi alabilirsiniz. Ürünün iadesi için orijinal ambalajı bozulmamış, zarar görmemiş ve tekrar satılabilir durumda olması gerekmektedir. Faturanın alt kısmındaki iade bölümünü doldurun ve ürünü geri göndermek için info@1200derece.com adresine bir e-posta göndererek bizimle iletişime geçin. İade işlemlerini başlatmak için yardımcı olacağız.

İade sebebi beğenmeme/vazgeçme ise gönderi ve geri iade ücretleri müşteriye aittir. Ürün 1200 Derece tarafından teslim alındığında ücret iadesi yapılırken kargo bedelleri (gönderi başına 10TL) düşülecektir.

Bu geri iadenin sebebi üründen kaynaklı bir hata ise 1200 Derece bedel talep etmeksizin yeni ürün ile değişimi ya da ücret iadesini sağlayacaktır.

Tüketici Kanunu’na göre herhangi bir sebep göstermeden, ürünü teslim aldıktan sonra 14 gün içinde cayma hakkınızı kullanabilirsiniz. Eğer kusurlu bir ürün aldıysanız iade süresi otuz gündür.

İade ettiğiniz ürün depomuza ulaştıktan sonra beş gün içinde paranız ödeme yaptığınız yönteme göre geri gönderilir.

İade Adresi:

1200 Derece Cam Atölyesi
Balat Mah. Vodina Cad. No:60/A
Fatih/İstanbul
Tel:0549 300 1200