1200 Derece Cam Atölyesi

Gizlilik Politikası

1200 Derece Cam Atölyesi –  Gizlilik Politikası

Bu gizlilik ilkeleri 1200 Derece Cam Atölyesi tarafından, 1200 Derece Cam Atölyesi’nin gizlilik konusundaki sorumluluklarının tesbiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler www.1200derece.com web sitesi üzerindeki bilgi toplama işlemlerinin kurallarını içermektedir. Siteyi kullanarak bu kuralları kabul etmiş sayılırsınız.

IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.

Sitemizde alışveriş sepetinizin takibi ve aynı reklamların ardarda görülmesinin engellenmesi için Cookie’lerden yararlanılmaktadır. Cookie’lerden size ilgi alanlarınız doğrultusunda içerik sunulması ve tekrar tekrar şifre girmemeniz için şifrenizin saklanması gibi konularda da yararlanılmaktadır.

1200 Derece Cam Atölyesi, www.1200derece.com adresinde yer alan dış bağlantıların gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

Sitemizin kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, e-posta adresi gibi), istatiksel bilgilerini (yaş gibi) ve kişiye özel bilgilerini (vergi numarası, kimlik numarası vb.) girmelidir.

Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımıza, izin verdikleri takdirde firmamız hakkında bilgi ve kampanya haberleri ve materyallerini göndermek için kullanmaktayız. İletişim bilgileri ayrıca kullanıcılarımızla iletişime geçmemiz gerektiğinde kullanılacaktır. 1200 Derece Cam Atölyesi kişisel bilgilerinizin korunmasını ve gizliliğini garanti eder. Paylaştığınız bilgiler belirttiğimiz amaçlar dışında kullanılmayacak ve üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır. Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme hakkına sahiptir.

Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler.

Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacaktır.

1200 Derece Cam Atölyesi üyelerine aksi talep edilmediği sürece e-bülten gönderebilir. Bu e-bültenler ürünlerimizin ve kampanyalarımız hakkında güncel bilgiler içerir. Dilediğiniz takdirde e-bülten içindeki bağlantıdan e-bülten aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz.

Tüm Sorularınız İçin

E-posta Adresi : info@1200derece.com
Web Sitesi Adresi : https://www.1200derece.com
Adres: Balat Mah. Vodina Cad. No:60/A Fatih – İstanbul
Telefon Numarası : +90537 501 77 08