İndirim!

Cam ile Tanışma Atölyesi

(5 müşteri yorumu)

 100,00 120,00

Temizle
Stok Kodu: Yok Kategoriler:

Açıklama

Cam atölyemizde düzenlenen cam ile tanışma atölyelerinde, camın öyküsünü dinleyecek, cam yapım teknikleri hakkında bilgi edineceksiniz. Temel boncuk formlarını deneyerek, renkli cam çubuklarla el becerinizi keşfedeceksiniz.

Cam ile Tanışma Atölyesi için 5 inceleme

 1. Hande (Doğrulanmış Kullanıcı)

  Kafaların binbir yere dağıldığı şu günlerde odaklanmayı becerebilmeyi sağlayan, renkli mi renkli, cam gibi bir etkinlikti. Mekan sahipleri ve çalışanları sıcak, etkinlik sıcak, kahve sıcak; sonunda da hem elle tutulur hem güzel hatırlanır hatıralar garanti. Teşekkürler ve sevgiler.

  • 1200 Derece

   Hande Hanım,
   Yeni ve daha renkli atölyelerde görüşmek dileğiyle,
   Sevgiler

 2. Damla Çay (Doğrulanmış Kullanıcı)

  Uzun süredir geçirdiğim en iyi bir kaç saati geçirdim. Ellerimle üretiyor olmak çok mutluluk vericiydi. Diğer katılımcıların süreçlerini gözlemlemek de çok keyifliydi, herkes yaptığı şeylerle bir şekilde kendini yansıttı gibi hissettim. Keyifli ve üretken saatler geçirmek isteyen herkese tavsiye ederim.

  • 1200 Derece

   Damla Hanım Merhaba,
   Bu mutluluğu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.
   Tekrar görüşmek dileğiyle,
   Sevgiler

 3. Seyide

  Çok keyifli bir atölyeydi, zaman çok hızlı geçti, kendi ellerinle ürettiğin ufacık bir cam boncuk bile sana çok iyi gelecek..

 4. Batu (Doğrulanmış Kullanıcı)

  Süre oldukça oldukça yeterli, eğlenceli ve eğitici bir atölyeydi. Daha önce hiç deneyimlememiş veya farklı bir şey deneyimlemek isteyenler için oldukça iyi bir plan.

 5. Merih (Doğrulanmış Kullanıcı)

  Atolye suresi yeteri ilk tanisma icin, materyallerde yeterli gorunuyor. Keyif aldigimi ve tekrar denemek istedigimi soyleyebiliri. Basarilar 1200derece

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.